Dette må gjentas!

"Dette må gjentas og bli en årlig tradisjon"! Det var omkvedet da Eiger inviterte til kombinert feiring av Eigerhusets 30 år og et voksentreff av den gamle gode sorten. Et feststemt publikum i et antall av over 300 storkoste seg til musikken av Jet Set som virkelig fikk folk ut på dansegolvet.

Rammen rundt det hele med gode reker, kakebord og få men gode taler fra hhv Thorbjørn Brandsberg, ordfører Leif Erik Egaas, kenneth Pedersen og Ole Jakob Skadberg var også en innertier. Til alt overmål stilte også klubbens æresmedlem Johannes Egge opp i sitt 94 år og viste med det også hvor betydningsfullt han mente denne markeringen var. Fra USA vanket det hilsen fra klubbens andre æresmedlem, Pete Seglem.

Talen fra ordfører Leif Erik Egaas kan du høre og se her

Og flere bilder kan du se her

  • Opprettet .
  • Treff: 946

Eiger FK

  • Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

  • Leder: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

  • Daglig Leder: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

  • Sportslig leder: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg oss

Utviklet av Trønder Data - Alle rettigheter reservert 2019 © Eiger Fotball Klubb - Logg inn